Studio Urody Prestiż Marta Frej

Studio Urody PRESTIŻ

Pozwólcie, że się przedstawię…

Nazywam się Marta Frej. Dzięki temu, że od kilku lat spełniam się zawodowo zgłębiając w dziedzinę kosmetologii, moja praca stała się moją pasją.

Rozwijam się z ciągłym niedosytem i zaangażowaniem uczestnicząc w sympozjach, targach kosmetycznych i szkoląc się od najlepszych.

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie moich Klientek, uczciwość wobec nich, jak i bezpieczeństwo oraz największy komfort podczas zabiegów. Dlatego też stawiam na wybór światowych urządzeń, które są bezkonkurencyjnie skuteczne między innymi tj.: Laser do depilacji laserowej Light Sheer, oraz Laser do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego neodymowo-yagowy Q Switch. Pracuję tylko na bezpiecznych i nieuczulających kosmetykach z firm tj.: Long Time Liner, Klapp, Jansen, Arkana i inne…

Zdobyłam duże doświadczenie wykonując zabiegi z depilacji laserowej na najskuteczniejszych laserach, takich jak: Light Sheer ET, ST oraz Light Sheer Duet, amerykańskiej firmy Lumenis, zyskując przy tym zaufanie wielu, zadowolonych Klientek.

Spełniając jedno z moich marzeń, szkoląc się w Warszawie pod okiem Pani Magdaleny Bogulak, uzyskałam licencję do wykonywania makijażu permanentnego w Long Time Liner- miejscu, które przez ponad 20 lat doceniane jest przez specjalistów i nagradzane co roku w wielu kategoriach .

Chcąc się dalej rozwijać ukończyłam kolejne szkolenie z makijażu permanentnego w Brodwey Beauty z kolejnych nowoczesnych technik.

Makijaże permanentne wykonuję na corocznie certyfikowanym w Niemczech, aparatem Conture Liner Duo. Bardzo precyzyjnym i spełniającym wymogi kosmetyczne oraz medyczne,

Studio Urody Prestiż to miejsce, w którym możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Narzędzia są sterylizowane najwyższej klasy autoklawem medycznym kat B.

Gabinet jest oddalony od głównej ulicy, dlatego też można liczyć na dyskrecję i wyciszenie podczas zabiegów, które dla Was oferuję.

Serdecznie zapraszam, Marta.