Jak nakładać sztuczne rzęsy

Jak nakładać sztuczne rzęsy

Korzystanie fałszywe rzęsy może być dużo zabawy i łatwy sposób, aby zmienić swój wygląd. Istnieje kilka kroków do naśladowania w celu zastosowania ich z powodzeniem.

Zmierz i wytnij

Niezależnie od tego, czy kupujesz nowe rzęsy, czy po prostu chcesz wykorzystać swoje istniejące, będziesz chciał zmierzyć i wyciąć je prawidłowo. Podczas gdy sztuczne rzęsy są zaprojektowane tak, aby pasowały do wielu osób, nie wszyscy ludzie będą mieli taką samą długość linii rzęs i kształt.

Jeśli chodzi o rzęsy, pomiar jest najważniejszym aspektem. Chociaż istnieje kilka sztuczek w świecie fałszywych rzęs, rzęsa, która nie jest prawidłowo mierzona może prowadzić do żenujących błędów.

Istnieje kilka metod pomiaru rzęs. Możesz użyć pary pęsety, pióra, a nawet pary dużych nożyczek. Możesz również użyć trymera rzęs. To narzędzie jest zaprojektowane, aby pomóc Ci wyciąć i zastosować rzęsy z łatwością.

Pierwszym krokiem jest użycie przewodnika pomiarowego do pomiaru długości rzęs. To powie Ci, jak długo przyciąć rzęsę. Powinieneś wyciąć trochę ponad to, czego potrzebujesz, ale trochę ponad jest lepsze niż trochę krótkie.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy przyciąć pasek rzęs, gdy jest on przy oku. Zapewnia to, że nowe rzęsy są prawidłowo ukształtowane i będą miały trwalszy uchwyt. Należy również użyć kleju, który jest wystarczająco lepki, aby trzymać mocno bez kapania do oczu. Możesz chcieć użyć kolorowego płynnego linera, aby zaznaczyć swoją nową linię rzęs.

Najbardziej imponującą rzeczą w mierzeniu i wycinaniu rzęs jest to, że jest to o wiele mniej skomplikowane niż się wydaje. Mając trochę praktyki uczyni proces dużo gładsze i mniej z kłopotów. Jeśli chodzi o pomiar i cięcie, najlepiej jest zacząć od najmniejszych rzęs masz i pracować swoją drogę w górę stamtąd.

Zastosuj klej

Używanie kleju do rzęs jest niezbędną częścią noszenia sztucznych rzęs. To pomaga dodać objętość do swojego wyglądu i może być również stosowany do korygowania braków w rzęsach. Jest również łatwy do zastosowania.

Najpierw musisz przyciąć swoje rzęsy do odpowiedniego rozmiaru. Możesz to zrobić mierząc rzęsy linijką. Możesz również użyć nożyczek kosmetycznych, aby je przyciąć.

Po przycięciu rzęs, musisz nałożyć na nie klej. Możesz nałożyć klej na pasek rzęs lub możesz nałożyć klej bezpośrednio na powiekę. Jeśli zastosujesz klej bezpośrednio na powiekę, klej prawdopodobnie się rozmazuje. Jednak stosowanie kleju do paska rzęs będzie łatwiejsze i mniej bałagan.

Po nałożeniu kleju na pasek rzęs, należy nałożyć go na wewnętrzne i zewnętrzne końce rzęs. Możesz również nałożyć odrobinę kleju na środkową część rzęs, aby utrzymać je w miejscu.

Po nałożeniu kleju na swoje rzęsy, będziesz musiała pozwolić mu wyschnąć. Możesz to zrobić, czekając 30 sekund. Jednak jeśli będziesz czekać zbyt długo, możesz stracić lepkość swoich rzęs.

Po nałożeniu kleju na rzęsy, możesz je usunąć, ścierając klej ciepłą wodą z mydłem lub olejowym środkiem do demakijażu. Ważne jest, aby unikać używania acetonu wokół oczu, ponieważ może on spowodować uszkodzenia. Możesz również usunąć rzęsy, zanurzając wacik w płynie do demakijażu i pocierając go nad okiem przez kilka sekund.

Jeśli zastosujesz cienką warstwę tuszu do rzęs, pomożesz wtopić rzęsy w swoje prawdziwe rzęsy. Jest to szczególnie ważne, jeśli używasz rzęs w paskach.

Wygnij w kształt C

Uzyskanie jak największej ilości sztucznych rzęs nie zawsze jest łatwe. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Oprócz zapewnienia, że twoje rzęsy pasują do twoich oczu, musisz znaleźć klej, który będzie trzymać je w miejscu. Mając odpowiedni klej jest najważniejszym krokiem, a przy użyciu odpowiedniego produktu zapewni, że otrzymasz najdłuższe trwałe wyniki.

Najkrótszym i najszybszym sposobem na aplikację rzęs jest użycie specjalistycznego narzędzia. Pęseta idealnie nadaje się do tego zadania. Przed wyciągnięciem rzęs musisz wiedzieć, jaką mają długość. Ważne jest, aby zmierzyć je w celu upewnienia się, że będą one pasować prawidłowo. Być może będziesz musiała je również przyciąć przed nałożeniem.

Jeśli nie jesteś pewna najlepszego sposobu nakładania rzęs, istnieje kilka przewodników online. Dodatkowo możesz kupić specjalne narzędzia do nakładania rzęs. Narzędzia te są idealnym sposobem na wyjęcie rzęs z ich opakowania. Sprawiają one również, że proces aplikacji jest szybki i łatwy.

Jeśli chodzi o najlepszy sposób nakładania rzęs, najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest przestrzeganie instrukcji producenta. Niektóre z tych zestawów mogą wymagać użycia specjalnej pęsety do nałożenia rzęs. Może być również konieczne, aby przyciąć je do dopasowania. W zależności od rodzaju rzęs, które kupisz, najlepszym sposobem na ich zastosowanie może być przyklejenie ich do swoich naturalnych rzęs. Jeśli nosisz fałszywe rzęsy po raz pierwszy, może również chcesz zastosować tusz do rzęs. Pomoże to Twoim rzęsom lepiej mieszać się z Twoimi naturalnymi rzęsami, co jest głównym celem maskary.

Oprócz wyrywania rzęs, najlepszym sposobem na nałożenie rzęs jest użycie aplikatora do rzęs. Te specjalistyczne narzędzia zostały zaprojektowane tak, aby znacznie ułatwić pracę. Możesz również użyć palców do nałożenia rzęs.

Podkręcanie po aplikacji

Używanie zalotki do rzęs przed nałożeniem sztucznych rzęs może pomóc stworzyć bardziej naturalny kształt. Może również pomóc mieszać fałszywe rzęsy do własnych rzęs.

Najlepszym sposobem na podkręcenie rzęs jest użycie zalotki, która ma kształt dopasowany do kształtu Twoich oczu. Upewnij się, że regularnie czyścisz swoją zalotkę do rzęs. Jeśli jest ona brudna, może uszkodzić Twoje rzęsy.

Przed podkręceniem rzęs, upewnij się, że umyjesz powieki czystą szmatką. Zapobiegnie to tworzeniu się kleju na Twojej linii wodnej. Unikaj również nakładania tuszu na rzęsy przed ich podkręceniem. Tusz może wprawdzie sprawić, że rzęsy będą wyglądały na większe, ale może je również obciążyć.

Upewnij się, że trzymasz zalotkę do rzęs blisko powieki. Możesz to zrobić rękami, ale bezpieczniej jest trzymać ręczne lusterko pod oczami. To pomoże Ci zobaczyć, gdzie aplikujesz rzęsy.

Po zakończeniu podkręcania rzęs, odczekaj co najmniej 30 sekund przed nałożeniem tuszu. Upewnij się, że używasz wodoodpornego tuszu do rzęs. Dzięki temu Twoje rzęsy będą wyglądać bujnie przez cały dzień.

Jeśli nie jesteś pewna, jakie podkręcenie zastosować, możesz sprawdzić u makijażystki. Większość artystów rzęs używa lokówki “C” do większości zestawów. Ta lokówka będzie pasować do większości oczu i zapewni Ci naturalny wygląd.

Aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd, możesz użyć lokówki “D”. Jest to głęboka lokówka, która jest dobra do podniesienia zewnętrznego kącika oka. Być może będziesz musiała podkręcić rzęsy kilka razy, aby uzyskać pożądany wygląd.

Do podkręcenia rzęs można również użyć zakrzywionej łyżki. Naciśnij palcami na metalową krawędź łyżki, aby pomóc podkręcić rzęsy.

Oczyść swoje rzęsy

Poświęcenie czasu na oczyszczenie rzęs przed ich nałożeniem jest bardzo ważnym krokiem w utrzymaniu rzęs wyglądających i czujących się świeżo. Posiadanie brudnych rzęs może prowadzić do infekcji i podrażnień oczu.

Czyszczenie sztucznych rzęs przed zastosowaniem ich zapewnia, że są one utrzymywane w dobrym stanie, co pozwala nosić je częściej. Dobrym pomysłem jest również unikanie stosowania niektórych rodzajów produktów do makijażu oczu, gdy je nosisz.

Aby oczyścić swoje rzęsy, będziesz potrzebować środka do demakijażu, który nie zawiera oleju. Możesz kupić produkt przeznaczony specjalnie do przedłużania rzęs. Środek czyszczący musi być wolny od oleju, ponieważ zepsuje on klej, który trzyma przedłużenia rzęs w miejscu.

Po czyszczeniu, należy pozwolić rzęsy do wyschnięcia na powietrzu. Pomoże to zapobiec tworzeniu się pleśni na rzęsach. Możesz również użyć wacika, aby delikatnie wytrzeć rzęsy w dół.

Po oczyszczeniu rzęs, można je przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Powinnaś przechowywać je w tacce na rzęsy. Dzięki temu będziesz wiedziała, gdzie je znaleźć w przyszłości.

Kiedy czyścisz pojedyncze falsy, warto użyć szamponu dla dzieci. Rozcieńcza się go w ćwierć szklanki ciepłej wody. Możesz również użyć wacika nasączonego płynem do demakijażu. Pamiętaj, aby użyć bardzo małej ilości i nałożyć ją na dłoń. Nie chcesz wcierać szamponu w rzęsy jak we włosy. To będzie oddzielone, więc upewnij się, że spłukać go po zakończeniu.

Do pasm rzęs możesz użyć wacika nasączonego alkoholem spożywczym. Alkohol zdezynfekuje i usunie wszelkie pozostałości. Możesz również usunąć klej za pomocą pęsety.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *